Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Logowanie
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

ECOVACS DEEBOT OZMO T8 ROBOT AUTOMATYCZNY ODKURZACZ BEZPRZEWODOWY BEZWORKOWY

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 2 699,00 zł 2699.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ECOVACS
Kod produktu: BAC9-70131_20210410094018

Opis

Ecovacs DEEBOT OZMO T8 - robot sprzątający

W modelu DEEBOT OZMO T8 producent zastsował rozwiązania sztucznej inteligencji, dzięki której robot automatycznie rozpozna wiele przeszkód - to zmniejsza ryzyko zablokowania robota. Nowy poziom monitorowania mieszkania zapewnia strumień wideo na żądanie na żywo z pracującego robota. Urządzenie zapewnia czterokrotnie wyższą dokładność pracy, wykrywanie obiektów z podwójnej odległości i cztery razy bardziej precyzyjnie w porównaniu do innych odkurzaczy z standardową laserową nawigacją. Doskonałą skuteczność sprzątania uzyskujesz dzięki rewolucyjnemu systemowi utrzymania ciśnienia Ecovacs oraz wyjątkowej technologii zmywania OZMO™ Pro.

Robot posiada wiele funkcji, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze wygodniejsze:

  • ustawienie wirtualnych granic
  • wykrywanie dywanów
  • indywidualnie zaplanowanego czyszczenia pomieszczenia
  • mapowanie wielu podłóg

Interakcja z Twoim mieszkaniem

Robot posiada przełomową funkcję na miarę XXI wieku - strumień wideo na żądanie. Dzięki wideo na żywo sprawdzisz czy nie zapomniałeś zamknąć okna albo czy nie zostawiłeś włączonego żelazka.  Możesz skierować robota do określonych miejsc, aby obejrzeć pomieszczenie poprzez kamerę robota w aplikacji Ecovacs. Funkcja ta jest zabezpieczona hasłem, dane wewnątrz robota są przechowywane, chronione i wykorzystane wyłącznie w celach czyszczenia. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przesyłane dane z odkurzacza do smartfona są szyfrowane. 

 

Precyzyjna trasa sprzątania

Technologa TrueMapping z laserowym wykrywaniem D-ToF oferuje laserowe sterowanie następnej generacji. Robot może wykrywać z podwójnej odległości (do 10 metrów) z jeszcze większą dokładnością. Robot skanuje, mapuje i planuje najlepszą trasę czyszczenia - szybciej i z większą precyzją. Świetnie sprawdzi się w większych domach. 

Dokładne spersonalizowane czyszczenie

Możesz na planie domu wyznaczyć te strefy, które wymagają największej uwagi podczas czyszczenia. Możesz pozwolić robotowi wykonać zadania na docelowym obszarze czyszczenia jeszcze dokładniej i precyzyjniej. Zaawansowana funkcja czyszczenia obszaru pozwala na nadanie im nazwy, dzielenia i scalania obszarów a także zaplanować specyficzne zadania czyszczenia w danym miejscu.

Mapowanie wielu podłóg

Robot skanuje wiele map i zapisuje maks. dwie, dostosowuje czyszczenie po zidentyfikowaniu mapy obszaru, na którym się znajduje. Możesz również określić, które pomieszczenia na każdym piętrze robot powinien posprzątać.

Wirtualna granica

Dzięki technologii Virtual Boundary™ zachowasz prywatność w czasie czyszczenia. Stawiając wirtualne ściany możesz tworzyć wirtualne granice, aby ograniczyć pracę robota wyłącznie na określonych obszarach.

Aktualizacje OTA

Intuicyjny robot zarządza swoimi aktualizacjami wykorzystując technologię „Over The Air”. Możesz po prostu zaktualizować aplikację, aby zoptymalizować i rozszerzyć funkcje

Wysoka pojemność akumulatora

Na jednym ładowaniu odkurzacz może pracować aż 3 godziny, dzięki czemu robot może czyścić domy o powierzchni do 300m2, przy standardowej sile ssania. Rzeczywisty czas pracy może różnić się w zależności od różnych warunków mieszkaniowych.

Czyszczenie i zmywanie

Rewolucyjny system utrzymania ciśnienia Ecovacs poprawia zużycie energii i zapewnia większą moc pracy, co przekłada się na większą wydajność czyszczenia. Dzięki nowemu systemowi OZMO™ robot odkurza i zmywa za jednym razem -  wyposażony jest również w podkładkę zmywającą, zasilaną elektrycznie i pracującą z wibracjami o wysokiej częstotliwości, aby lepiej poradzić sobie z uporczywymi plamami. W zależności od indywidualnych potrzeb można ustawić cztery różne poziomy przepływu wody.

Zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywną oraz karą pozbawienia wolności (art. 115.1).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl