Inwerter Nexus Escape EGO POWER+ PAD1500E 56V z akumulatorem 2,5Ah i ładowarką
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: EGO
Kod produktu: 2697
Opis
Inwerter Nexus Escape EGO POWER+ PAD1500E, 56V/2,5Ah
z akumulatorem 2,5Ah i ładowarką CH2100E
Przenośna stacja zasilania Nexus Escape, wyposażona w gniazdo zasilania 240V (150W) AC oraz 2 gniazda USB, umożliwia ładowanie lub zasilanie różnych urządzeń w dowolnym miejscu, np. telefonów komórkowych, laptopów, aparatów fotograficznych, oświetlenia i wielu innych.
Może zasilać lub ładować:
  • 5 laptopów
  • 27 telefonów komórkowych
  • Drony
  • Telewizor 42” przez 10 godzin
  • Oświetlenie zewnętrzne
Inwerter Nexus Escape może być zasilany każdym akumulatorem z serii 56V ARC LITHIUM™ EGO.
Zakres dostawy:
  • PAD1500E Inwerter Nexus Escape EGO POWER+
  • BA1400T Akumulator 2,5Ah EGO POWER+ PROFESSIONAL
  • CH2100E Standardowa ładowarka do akumulatorów EGO POWER+
Dane techniczne:
  • Moc: 150W
  • Napięcie: 56V
  • Zasilanie: przy użyciu każdego akumulatora z serii EGO 56V ARC LITHIUM™
  • Waga bez baterii: 0,5kg
  • Odporna konstrukcja z gniazdem zasilania 240V AC oraz 2 gniazda USB sprawiają, że Nexus Escape zapewnia możliwość ładowania telefonów komórkowych, laptopów, aparatów fotograficznych, latarek i innych urządzeń elektrycznych, o maksymalnej mocy do 150W. Produkt doskonale sprawdzi się na campingach, na plaży lub w domu.
Gwarancja
Czy warto kupić narzędzia akumulatorowe marki EGO?
  • EGO to nr 1 w USA wśród akumulatorowych narzędzi ogrodowych
  • większa moc i wydajność - ma większe napięcie, bo aż 56V (podczas gdy najczęściej spotyka się 36V)